Life Style

Bluzki z szerokimi rękawami- dobra inwestycja?

Bluzki z szerokimi rękawami, bufkami i zdekonstruowanymi rękawami, pojawiają się raz na jakiś czas na wybiegach. I zawsze robią wrażenie. Wracają do naszych szaf, choćby za sprawą projektów Isabel Marant czy niezastąpionego Toma Forda. Z czym je nosić i na jakie okazje? Raczej na wielkie wyjścia, na imprezy, na dyskotekę, galę czy randkę. Chociaż wszystko zależy od nas.Śmiało możemy wpisać bluzki z bufkami do naszego dress code, jeśli tylko mamy taką ochotę. Bluzki z bufkami lubią elegancję i błyskotki.

Długie, złote kolczyki? Jak najbardziej. Szerokie srebrne skórzane spodnie? Pewnie, że tak. Złote mokasyny na koturnie? Rewelacja. Biała bluzka z bufkami lubi towarzystwo dwurzędowych marynarek w stylu Balmain, wysokich kozaków na szpilce (do kolan), kowbojek na obcasie (z frędzlami), torebek-puzderek (inspiracji szukaj między innymi u Cult Gaia) czy koronkowych spódnic (inspiracji szukaj u Self Portrait).

Bluzka z bufkami to tylko dodatek., który sprawi, że będziemy błyszczeć jeszcze bardziej. Czy warto w nią inwestować? Na pewno warto ją przymierzyć i samodzielnie ocenić czy to nasz klimat. Czasem ciuch, który z pozoru wydaje nam się nie dla nas, idealnie nas uzupełnia. Czas więc na modowy eksperyment.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *