Dom z papieru – konto Netflix

Dom z papieru — globalny fenomen pojawił się z drugą częścią finałowego piątego sezonu 3 grudnia 2021 na naszych kontach Netflix. Wypełniony dynamiką, napięciem i zwrotami akcji jak w każdej serii. Profesor totalnie nas zaskoczy, bo napad na bank Hiszpanii i walka o 90 ton złota muszą się skończyć. Żegnamy się z serialem, który był z nami dobrych kilka lat.

Czwarty sezon to walka bohaterów na 2 fronty. Mamy przeciwników w banku, a także poza nim. W ostatnim odcinku inspektor Alicia ma wziąć na siebie całą winę za wyciek informacji związany z torturami Rio, postanawia jednak wkopać cały swój oddział. Jednocześnie odkrywa, gdzie znajduje się Profesor. Ten z kolei intensywnie pracuje nad uwolnieniem Lizbony, którą udaje się przemycić do banku do pozostałej części grupy. Gdy wszystko wydaje się dobrze kończyć, w ostatniej scenie widzimy Alicię Sierrę trzymającą Profesora na muszce. Cudowne zakończenie sezonu.

Pierwsza część piątej serii pojawiła się na koncie Netflixa 3 września 2021 roku. Pierwsze odcinki głównie skupiają się na retrospekcjach, w drugim nawet w całości. Skoki do przeszłości bohaterów mają sens i są ciekawsze niż w poprzednich sezonach. Tłumaczą zachowania bohaterów, ich motywacje i wiążą się z oglądanymi wydarzeniami. Tak jak na przykład historia Berlina i rodzinne relacje bardzo dobrze łączą się z akcją w banku. Mimo to początek wrześniowej części serialu jest poniżej naszych oczekiwań. Po niej jednak wracamy do szalonego napięcia z poprzednich sezonów. Sergio zawiera najbardziej nieoczekiwany sojusz w całej historii. A historia Tokio i jej poświęcenie to najlepsze sceny z tej części serialu.

Ostatnia seria odcinków jest dostępna na Netflix od 3 grudnia 2021. W drugiej części piątego sezonu gang musi się szybko otrząsnąć po śmierci przyjaciółki. Profesor robi coś bardzo dziwnego — poddaje się, bo tylko w ten sposób może uratować całą akcję. Widzimy bardziej ludzkie oblicze lidera zespołu, który potrafi się bawić i popełnia błędy. Profesor postawił wszystko na jedną kartę i musimy się dowiedzieć czy to mu się udało.

Zamknięcie ostatniego rozdziału Domu z papieru następuje po 5 latach. Twórcy serialu stanęli na wysokości zadania, zapewnili nam wiele emocji, płynną historię i dobre zakończenie opowieści o najbardziej znanym gangu serialowym na świecie. Na Netlfixie mamy wiele filmów i seriali, które zapewnią nam przednią rozrywkę — na niedzielne popołudnie, a także bardziej wymagające produkcje. Możemy zaoszczędzić i kupić konto Netflix w Tanie Premium (a dokładnie tutaj https://taniepremium.pl/produkt/netflix-premium-30-profil-konto/ ) za niecałe 18 zł miesięcznie.